تور آفریقا جنوبی
۱۳۹۶/۱۰/۰۴
تور اروپا

تور اروپا

تور اروپا – پرواز مستقیم از مشهد قاره اروپا، در نیم‌کره شمالی زمین قرار دارد و پس از قاره اقیانوسیه، […]
۱۳۹۶/۱۰/۰۴
تور ترکمنسان

تور ترکمنستان

تور ترکمنسان – پرواز مستقیم از مشهد   ترکمنستان کشوری در آسیای میانه است. این کشور تا سال ۱۹۹۱ با […]
۱۳۹۶/۱۰/۰۴
تور برزیل پرواز امارات

تور برزیل

جمهوری فدراتیو برزیل بزرگ‌ترین و پرجمعیّت‌ترین کشور آمریکای جنوبی است. پایتخت آن برازیلیا و زبان رسمی آن پرتغالی است.  برزیل […]
۱۳۹۶/۱۰/۰۴
تور ویتنام

تور ویتنام

بدون شک یکی از زیباترین کشورهای جنوب‌شرقی آسیا، کشور ویتنام است. این کشور گزینه‌های تفریحی زیادی را به بازدیدکنندگان خود پیشنهاد […]

تور آفریقای جنوبی پرواز مستقیم از مشهد

جمهوری آفریقای جنوبی کشوری در جنوب آفریقا و در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند است.

این کشور سه پایتخت متفاوت دارد؛ قوهٔ مجریه در پرتوریا، پارلمان در کیپ تاون، و قوهٔ قضائیه در بلوم فونتین مستقر است. پرجمعیت‌ترین شهر جمهوری آفریقای جنوبی شهر بزرگ ژوهانسبورگ است.

جمهوری آفریقای جنوبی با کشورهای نامیبیا، بوتسوانا، زیمبابوه، موزامبیک، سوازیلند و لسوتو (کشوری که در سرزمین آفریقای جنوبی محصور شده‌است) هم‌مرز است.

جمهوری آفریقای جنوبی به دو دلیل تکاملی متفاوت را نسبت به دیگر کشورهای آفریقایی تجربه کرده‌است. اول اینکه مهاجرت از اروپا کمی بعد از این‌که کمپانی هند شرقی هلند ایستگاهی در مکان امروزی کیپ تاون ایجاد کرد، آغاز شد. دوم اهمیت راهبردی آبراه کیپ است که با بسته شدن کانال سوئز در طی جنگ ۶ روزه اهمیت آن بیشتر مسجل شد و همچنین منابع کانی غنی این منطقه باعث اهمیت بیشتر این کشور در میان کشورهای غربی بخصوص در اواخر سدهٔ نوزدهم شد که بعدها در دوران جنگ سرد اهمیت بیشتری پیدا کرد. به دلیل مهاجرت آفریقای جنوبی از لحاظ نژادی بسیار متنوع است. بزرگ‌ترین جمعیت‌های دورگه و اروپایی و هندی در آفریقا در این کشور مستقر هستند. سیاه‌پوستان آفریقای جنوبی کمتر از ۸۰ درصد جمعیت این کشور را تشکیل می‌دهند.

زمان حرکت

۱۵ بهمن ماه ۹۶

پرواز مستقیم از مشهد

مدت اقامت

۹ شب و ۱۰ روز

با پرواز قطر

پکیج تور آفریقای جنوبی

خدمات تور :

 بلیط هواپیمایی قطر در مسیر مشهد، دوحه،ژوهانسبورگ، کیپ تاون، دوحه، مشهد- ٢شب اقامت در هتل ۴ ستاره تاپ با صبحانه بوفه جنگلی (صبحانه ناهار شام) و ۲ نوبت بازدید از حیات وحش پارک – انتقال از پارک جنگلی به فرودگاه ژوهانسبورگ جهت پرواز به کیپ تاون همراه با ناهار fast food – اقامت در هتل ۴ ستاره تاپ با صبحانه بوفه و دو گشت تمام روز همراه با ناهار در کیپ تاون – یک شب اقامت در دوحه همراه با هتل در برگشت – ویزا – بیمه – راهنمای همراه و راهنمای محلی در تمام گشت ها و پرداخت ورودیه ها

توجه : در صورت عدم صدور ویزا توسط سفارت ، شرکت سپیدپرواز هیچ مسئولیتی نخواهد داشت و هزینه های ناشی از ابطال بلیط و هتل و مبالغ اخذ شده برای صدور ویزا بعهده مسافر میباشد.

هزینه سفر به تهران جهت انگشت نگاری به عهده میهمانان محترم میباشد

مدارک لازم جهت اخذ ویزا :

اصل پاسپورت با حداقل هفت ماه اعتبار از تاریخ حرکت تور ( امضاء شده ) با دو صفحه خالی – دو قطعه عکس رنگی جدید زمینه سفید ۴*۳ ( از روبه رو ) – گواهی اشتغال به کار ترجمه شده روی سربرگ شرکت با مهر و امضاء – ریز کارکرد سه ماهه حساب بانکی و گواهی حساب به انگلیسی – ترجمه شناسنامه و تاریخ میلادی روز/ ماه/ سال ازدواج – رضایتنامه کتبی محضری برای فرزندان زیر ۱۸ سال که با یکی از والدین خود سفر میکنند. هزینه تعیین وقت انگشت نگاری ۵۷ یورو برعهده مسافر میباشد.