معرفی شرکت

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی سپید پرواز توس فعالیت خود را در بهار ۸۹ با هدف رونق بخشیدن به صنعت گرشگری در شهر مقدس مشهد آغاز نمود.

سپید پرواز با داشتن کادری مجرب و همراهی مدیران و متخصصین در راستای ارتقاء سطح کیفی و با پشتوانه مجوز سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری تلاش می نماید ؛ تا حداکثر کیفیت خدمات را به مشتریان خود داشته باشد.

این شرکت با صدور بلیط چارتر داخلی از قبیل کیش ، رشت ، ساری ، تهران ، کرمانشاه ، اهواز ، شیراز ، تبریز و … به صورت روزانه ، با استقبال مسافرین روبرو گردیده است و به دنبال افزایش سهم بازار می باشد.

شرکت سپید پرواز با دارا بودن کامل ترین سیستم جستجوی بلیط های سیستمی و چارتری امکان رزرو و خرید بلیط را در کمترین زمان ممکن فراهم نموده است ؛ و همچنین شرکت در زمینه تورهای داخلی و خارجی به صورت گروهی و انفرادی فعالیت های خود را توسعه داده است ، به طوری که اقدام به چارتر هتل های لوتوس ، آنا ، پانیذ ، در جزیره کیش نموده و با برقراری تورهای انفرادی در مسیرهای ترکیه ، تایلند ، دبی و … اقدام به جذب و ترانسفر توریست در بازارهای جهانی نموده است و در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات گردشگری ، شرکت سپید پرواز با هدف توزیع سریع خدمات جهانگردی و ایرانگردی همراه با بالاترین کیفیت و با ارائه سرویس رزرواسیون آنلاین به آژانس های مسافرتی و مشتریان و ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته اقدام به ایجاد بازارهای جدید الکترونیک نمود و در جهت رضایت مندی مسافران و آژانس های همکار امکان رزرو ساده هتل و تور را دستور کار خود قرار داده است.

همواره ما به دنبال ارج نهادن به ارزش زمان مشتریان بوده و هستیم و در همین راستا امکان استرداد آنلاین بلیط در طول شبانه روز را نیز به سایر خدمات خود اضافه کرده ایم.

امید است که از تجربه و تحقیقات و فعالیتمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره مند گردیم.

خدمات شرکت سپید پرواز توس به شرح ذیل می باشد :

۱- اجرای مستقیم تورهای گردشگری داخل و خارج کشور

۲- صدور بلیط در کلیه خطوط هوایی ، داخل و خارج کشور به صورت سیستمی و چارتری

۳- رزرو هتل در سراسر دنیا

۴- اخذ ویزای توریستی برای اکثر کشورها

۵- صدور بیمه نامه مسافرتی

۶- رزرو تشریفات فرودگاهی (CIP)